درباره پیام رسان مکاتبه
تاریخچه تیم ما

پیام رسان مکاتبه، در اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۴ کار خود را بر مبنای اطلاع رسانی پیام کوتاه آغاز نمود؛ اما در سالهای اخیر، با افزایش تعداد کاربران اینترنت، نیاز های جدید ارتباطی و رسانه ای (صوتی، تصویری و متنی)، سهولت استفاده و هزینه کمتر باعث گردید که پیام رسان های خارجی تقریباً جایگزین پیامک و ایمیل شوند.

با وجود نا امن بودن و ضریب اعتماد پایین پیام رسان های خارجی، اما جذابیت و کارایی ویژه آنها مورد توجه بسیاری از سازمان¬ها و نهادهای دولتی و خصوصی قرار گرفت و تا آنجا که حتی پیام رسان های داخلی نتوانستند در ابعاد کاربردی انگیزه های لازم را فراهم نمایند.

این تغییرات ما را بر آن داشت تا بعد از سال ها تجربه در زمینه اطلاع رسانی، همه کانال های ارتباطی مانند پیام کوتاه (آفلاین) را با برنامه های پیام رسان (آنلاین) تلفیق نموده و یک ابزار کامل اطلاع رسانی با ویژگی های منحصر به فرد به نام پیام رسان مکاتبه فراهم نماییم.

گروه مجرب پیام رسان مکاتبه با ارائه دیدگاه های کارشناسانه و ایده های نو و بدیع موجب کاهش دغدغه های امنیتی شده و با ایجاد امکانات کاربردی زمینه ترغیب استفاده از این پیام رسان منحصر به فرد را فراهم آورده است.

نظر خود را با ما در میان بگذارید

ارسال نظر